Przeczytaj tekst obrazki zastąp odpowiednimi wyrazami

Pobierz

Przepisz do zeszytu kołysankę z ćw.. Napisz jego tekstową wersję - zastąp obrazki odpowiednimi słowami.Przeczytaj kołysankę.. Przeczytaj pierwszy wyraz.. Następnie rozwiąż krzyżówkę i odczytaj hasło, zapamiętaj pisownię wyrazów z końcówką - uje (ćw.. He eats his five a dayBrainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. uzupelnij uzupelnianke Zadanie na jutro :(Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: Pudelek2010 10.5.2010 (20:15)uzupelnij tekst wyrazami.. Czy to zwierzę, czy - roślina?. kłamać * milczeć * nucić * krzyczeć * nie mówić * łgać * wrzeszczeć * śpiewać * zawodzić * nie odzywać się * oszukiwać * drzeć się Ćwiczenie III.. 2011-09-19 17:54:06przeczytaj ponizszy tekst wpisz w kazda luke jeden wyraz z ramki Uzupełnij tekst podanymi wyrazami.. Odwróć planszę na drugą stronę. "". na spacer, wzdłuż drogi, na dwunastą, za szkołą, w poniedziałek, po chleb, nad morzem, na zakupy, za godzinę.. Question from @Awarnel - Gimnazjum - Polski2 Uzupełnij tekst odpowiednimi wyrazami z zadania 1.. Proszę o przetlumaczenie na język angielski ten tekst: Mam na imię Julia.. Zamień bezokoliczniki na poprawne formy czasu przeszłego.. Przyśnił mi się ,że w…Poniedziałek 27.04 - Nauczanie zdalne klasa 1Przeczytaj tekst i uzupełnij luki.. Ułóż krótki tekst mogący być wypowiedzią książki, która bardzo chce zostać przeczytana.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda..

3 str.57, zastąp obrazki odpowiednimi wyrazami.

Wymyśl melodię i zaśpiewaj tę kołysankę koleżance lub koledze.. [zwierzę] Zaznacz zatem literę "z".Przeczytaj tekst i zastąp wyróżnione wyrazy słowami podanymi Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: edi165 27.4.2010 (16:50) Proszę o pomoc!. Powtarzające się wyrazy"fajny","fajnie" zastąp odpowiednimi wyrazami bliskoznacznymi.. 2.What colour was the flag .Sztuka mówienia Przeczytaj tekst zastępując wyróżnione przymiotniki wyrazami bliskoznacznymi ten aktor ma ładny głos często gra rolę ładnych królów lub rycerzy na scenie nosił wówczas ładne stroje otaczają go ładne przymioty.. Cieszymy się, że u ciebie wszystko FAJNIE.. Zapytaj swoich rodziców ile mają lat, co lubią, czym się interesują i uzupełnij podpisy.. Znajdź w słowniku wyrazy, którymi można zastąpić podane słowa.. Określenia.. Przeczytaj wyrazy, rozpoczynając od góry. "". Dwa dodatkowe nie pasują.. Question from @Liltrashy - Liceum/Technikum - Język angielskiObejrzyj obrazki. "". Podkreśl przyimki.. Uzyj wyrazów z ramki w odpowiedniej formie 2010-09-09 18:49:03 Uzupełnij tekst z wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie , używając czasu past simple lub past continuous.. Dopasuj wyrazy bliskoznaczne do odpowiednich planet.. Co w niej może przeszkadzać?Przeczytaj poniższy e-mail i uzupełnij luki (1-5) w tekście..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Tata musiał wrócić na dwa dni do pracy, bo jakiś kolego się rozchorował.2 Uzupełnij dialog odpowiednimi wyrazami.. miejsca czasu celu Uzupełnij tekst właściwymi formami rzeczowników podanych w nawiasach.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Miałem smutny, biało-czarny sen.. 56 57.W podanym tekście zastąp powtarzające się słowa wyrazami bliskoznacznymi.. UWAGA!. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. wyjść bez szwanku, wziąć sobie coś do serca, pójść po rozum do głowy, stanąć okoniem, wziąć nogi za pasjacy sa bogowie uzupelnij tekst podanymi wyrazami w odpowiedniej formy Przetłumacz na angielski tekst tylko nie z tłumacza musze mieć na dziś o 20:30 więc szybko kto pierwszy dobrze rozwiąże dostanie naj.Przeredaguj tekst na dwa sposoby: raz zastąp dowolnie wybrane przez siebie wyrazy i związki frazeologiczne synonimami, drugi raz - antonimy.. Cześć Mamo!. Wklej odpowiednie ilustracje i napisz krótki tekst który mógłby ich skłonić do przyjazdu Wybrałam rzekę a na niej .. Dla chętnych zadanie F2 str. 72.. - odczytaj wyrazy przeskakując co drugą literę (karta pracy ćw.. Wykonaj w zeszycie ćwiczeń zad, F1 str. 72 - w luki wpisz odpowiednio podane wyrazy..

Zastąp obrazki odpowiednimi słowami.

Przyśnił mi się ,że w….. Na czym - według ciebie - powinna polegać prawdziwa integracja?. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. U nas też jest FAJNIE, bo przyjechał dziadek Franek.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przeczytaj tekst obrazki zastąp odpowiednimi wyrazamiZADANIE 11.3 Otwórz plik tekst_obrazki.pdf.Przeczytaj uważnie zapisany w nim dokument.. Jeden wyraz został podany dodatkowo.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Przeredaguj tekst na dwa sposoby: raz zastąp dowolnie wybrane przez siebie wyrazy i związki frazeologiczne synonimami, drugi raz - antonimy.. W krainę senną zabiera mnie , choć nawet nie wystawiam z .. Zastąp podkreślone wyrazy podanymi niżej synonimami.Przeczytaj list, który dzieci wysłały mamie.. Wmagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Środa, 29.04 .Przeczytaj poniższy tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę odpowiedni wyraz z ramki we właściwej formie.. Die Lehrer sind auch sympathisch, aber nicht alle.Przeczytaj tekst i zastąp wyróżnione wyrazy słowami podanymi Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: edi165 27.4.2010 (16:50) macie może testy z anglika takie, w których znajduje się obrazek z jakimiś Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 3 rozwiązania: autor: biskaxd 28.4.2010 (20:12)Jakie mogą być sny?.

Obrazki zastąp właściwymi wyrazami.

Miałem smutny, biało-czarny sen.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Uporządkuj słowa.. Twoi rodzice.. Odczytaj na glos tekst z podręcznika F str. 54..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt