Trudny test wiedzy o koniach

Pobierz

Może to być krótka gra polegająca na zadawaniu pytań lub odpowiedź na zagadkę.. wszyscy konie.. 2 lata 6 miesięcy 3 lata 4 lata Jak fachowo nazywana jest ta maść?. Postęp.. Najpierw coś banalnego!. W galopie pośrednim koń bardziej pracuje szyją.. 215cm Która z tych płci jest najłagodniejsza 1. ogier 2. klacz 3. wałach Jakie konie były najczęściej wybierane przez indian 1. appaloosa 2. pinto 3. quarter horse Które konie są najczęściej wybierane do dworskiej szkoły jazdyTest o koniach Labirynt.. giganci centaury cyklopi konie Balios i Ksantos to nieśmiertelne konie Achillesa zaprzęgnięte do jego powozu w czasie wojny trojańskiej.. wg Osowiecka1.. 85 pytań (po 10 na jedną grę) Start.. Jeśli zdobędziesz 7/14, to szacun Rozpocznij Quiz Więcej quizów Trudny QUIZ na skojarzenia.. Falabella Yonaguni Kuc Szetlandzki.W galopie wyciągniętym skok jest bardziej obszerny niż w galopie pośrednim.. Pojawia się najczęściej gdy koń gwałtownie zmieni swoją dietę lub za szybko wsiądzie po posiłku.. Czy koń należy do ssaków?. Miniaturowy koń.. My podajemy słowa, wy musicie znaleźć co je łączy Rano.Quiz o koniach.. Jaka jest najmniejsza rasa konia?. 1) Dlaczego dosiadamy konia z lewej strony?. Zacznijmy od czegoś prostego.. Pałasz, bo takie imię nosił, był też wytrzymały.. a) munsztuk b) puślisko c) popręg d) ogłowie 3) Ile klacz ma .Wielki test wiedzy o koniach!.

...Trudny testy wiedzy o koniach .

Ile wynosił najwyższy skok w dziejach?. Potrzebuję 2 średniej trudności pytań.. Jak dobrze znasz ich zachowania, nazewnictwo i charakterystykę?. Co oznacza skrót "WKKW"?. odpowiedz na pytania Koło fortuny.. Który z tych gatunków koni jest jedynym istniejącym naprawdę dzikim gatunkiem konia?Konie - quiz wiedzy o koniach.. Skoki to cudowna dyscyplina, a najwyższy skok na koniu miał: 2,60 1,96 4,27 2,40 2,47 1,87 Konie są naprawdę ogromne, ale tylko niektóre.. Quizy bardzo pomagają uczniom w zwracaniu .. Jak wiele o nich wiesz?. Testy Teleturniej.. Koń fryzyjski.. Ile zębów ma samica konia?. .Quiz jest zazwyczaj grą umysłową, w której analizowana jest ogólna wiedza danej osoby na określony temat.. Różnicę między końmi męskimi i żeńskimi można odróżnić po liczbie zębów: samce mają 40.. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 sprawdzanie wiedzy.Trudny testy wiedzy o koniach .. wg Kkaczmarek4.. Wiemy, że Pałasz miał bułaną maść, czyli był koniem koloru jasnobrązowego.. .MILIONERZY - konie - Test z wiedzy o koniach - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 pytania.. TEST O KONIACH Teleturniej.. prawda czy fałsz Prawda czy fałsz.. wg Kuboleusz.. a) z tej strony lepiej widzi b) w tą stronę przechylone są siodła c) ze względu na praworęczność większości ludzi d) ponieważ konie są "lewostronne" 2) Kiełzno służące do kierowania łbem konia to?.

i 6 bardzo trudnych pytań.

wg Szymonpiotrowsk.. Ile wynosi najdłuższy skok?. Shire to efekt zabiegów średniowiecznych hodowców angielskich - ciężar konia .Trudny testy wiedzy o koniach .. Bardzo boli konia brzuch, jest również najczęstszym powodem śmierci u koni zaraz po śmierci naturalnej.Test o koniach!. : Bułana1.. W ciągu sześciu dni król potrafił przejechać na nim ponad 350 km i na dodatek stoczyć trzy bitwy.. W galopie wyciągniętym koń porusza się szybciej niż w pośrednim.. Znacie jakieś?Ile centymetrów w kłębie miał największy koń świata 1.. Parzystokopytny Nieparzystokopytny Ok którego roku życia konie uznawane są za dorosłe?. Tosia_Belcia 4 miesiące temu 14 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 58 Skomentuj 77 Super!. Tej rasy był największy w historii koń Mamut, mierzący 218 cm w kłębie i ważący półtorej tony.. Jakiej rasy jest ten koń?. Test wiedzy o koniach (trudny) Zuzolek2527 6 lat temu 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 5 Skomentuj 2 Super!. Testy Połącz w pary.. Sprawdź, ile wiesz o koniach!Jak nazywa się rasa największych koni?. Wynik.. wszyscy Zerówka Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8 Przyroda..

Quiz o koniach i hh Teleturniej.

Gryzelda.. Uchodziły za synów boga Zefira i harpii Podarge.Które z tych stwierdzeń na temat konia jest FAŁSZYWE?. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 ćwiczenia wiedzy.. wg Ewelinaratajcza.. Opiszę Ci tą chorobę, a twoim zadaniem będzie zgadnięcie co to takiego.. Jaką wysokość powinny mieć przeszkody w klasie P?. Angielskie Shire to najwyższe i najcięższe spośród koni.. Warto przyjrzeć się bliżej imieniu naszego zwierzęcego bohatera .Trudny testy wiedzy o koniach Labirynt.. Niektóre quizy oceniają ogólną wiedzę danej osoby, a niektóre quizy oceniają logiczne rozumowanie.. Jak długo średnio żyją konie?. TEST O KONIACH Teleturniej.Piekielnie trudny QUIZ o koniach mechanicznych.. Koń jest parzystokopytny czy nieparzystokopytny?. owoce Krzyżówka.. 10 - 15 lat 15 - 20 lat 25 - 30 lat 35 - 40 lat Wymarły na wolności gatunek dzikiego konia to: tarpan tarkan tukan koń PrzewalskiegoZnacie bardzo trudne pytania dotyczące koni?. a) z tej strony lepiej widzi b) w tą stronę przechylone są siodła c) ze względu na praworęczność większości ludzi d) ponieważ konie są "lewostronne" 2) Kiełzno służące do kierowania łbem konia to?a) 2-3 tygodnie b) 8-9 tygodni c) 4-6 miesięcy d) 8-12 miesięcy 10) Co to jest halter a) rasa konia zimnokrwistego b) specjalna szczotka do ogona c) kantar sznurkowy 11) Dlaczego należy wsiadać na konia ze schodków?Trudny testy wiedzy o koniach Labirynt..

Sprawdź swoją wiedzę o koniach rozwiązując test!

Koń holsztyński.. Które z tych kolorów są lepiej widoczne u koni?. poprawnych odpowiedzi.Trudny testy wiedzy o koniach - Perseguição do labirinto 1) Dlaczego dosiadamy konia z lewej strony?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt