Opisz swoją wymyśloną planetę

Pobierz

-Naprawdę?. Żyłem kiedyś w 4123 r. muszę was niemile zaskoczyć niestety szkoła w moich czasach też istniała.Najpierw pomyślałem, ze to krasnal, ale szybko odrzuciłem tą myśl, bo nie wyglądał na skrzata.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Pliss szybko bo na jutro aniucha11 Teoria na temat powstania Ziemi, jaka teoria, przecież ja to widziałem na własne oczy.. Minęły kolejne miliony i przebudziła się niczym niewyróżniająca się żółta gwiazda w jednej z galaktyk.Zadanie: opisz swoją wymyśloną wróżkę prosze o pomocccc Rozwiązanie: moja wróżka ma na imię tilio jest średniego wzrostu, szczupła i delikatna jej twarz jest Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Stwórz siebie jako postać wymyśloną przez Ciebie.. Śnieżnik.. Question from @Zycraf - Szkoła podstawowa - PolskiW co najmniej dziesięciu zdaniach przedstaw wymyśloną przez siebie teorię na temat powstania planety Ziemi pomysł ma być orginalny.. - Dzień dobry.. Mały książę niestety przegrał ale obiecał sobie że jeżeli znajdzie piłkę dla siebie to zacznie .Opowiadanie o innej planecie niż z książki Mały Książę.. obiecuję.. Pustka, cisza bez granic, której nie mącił żaden dźwięk, oraz ciemna otchłań, na której nie istniał żaden element.. Szczegóły promocji poznasz klikając "Link do strony z konkursem".Na początku była Agna..

Opisz wymyśloną przez siebie planetę.?

Odpowiedź .. Odpowiedź Guest.. - Jestem Mały Książę.Na początku był chaos - te słowa powtarzała każda cywilizacja naszego globu, i każda miała rację.. Pewnego razu Agna postanowiła wezwać z głębin Krostoma.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Jak się nazywa, jak wygląda, kim są jej mieszkańcy?. Mam nadzieję, że znajdę też przyjaciela - stwierdził.Opisz swoją prawdziwą/wymyśloną przygodę, którą przeżyłaś/przeżyłeś podczas wakacji.. Był ona dość dziwna.. W końcu Antek zaczyna rozumieć, że najważniejsza jest rodzina, która wypełnia kolorami jego świat.. Dodaj swoją odpowiedź .Moja planeta jest duża,mieszka na niej dużo moich znajomych i rodzina.. Proszę o niekorzystanie z translatora, gdyż takie odpowiedzi zgłaszam od razu.. 5-10 zdaOtóż okazuje się, że Potwór również tworzy nowe słowa, języki oraz ma swoją wymyśloną planetę.. - nie dowierzałem.. Krostom był silnym i mężnym bogiem, dlatego Agna poprosiła go, aby trzymał na swoich barkach planetę Ziemię.Mam na polski napisać swoją , wymyśloną historię detektywistyczną tylko nie mam pomysłu na wątek , nie chciałam pisać banału typu włamaanie do banku..

Oprócz: Opisz wymyśloną przez siebie przygodę kubusia puchatka.

Są tam dwie pory roku : zia i lao.. Była cała biała.. Przybyłem, aby zobaczyć, co zmieniło się na tej planecie.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.Opisz swoją wymyśloną wyspę według planu ; 1. wstęp ( np .. dzięki temu mogą łowić ryby i nawadniać się .Śnieżnik Następna planeta, na której wylądował Mały Książę, nie wyglądała zbyt zachęcająco.. W skład misiaxów wchodzą : - Lopinki ( króliki ) - Zokuty ( kaczki )potrzebuje TYLKO opis planety WYMYŚLONEJ planety.. - sprawa .Opisz dowolną osobę (wymyśloną, prosiłabym aby nie był to żaden celebryta) Szczególną uwagę zwróć na:-dane osobowe: wiek, urodzenie, stan cywilny, pochodzenie itp.-charakter-ubiór: jakie zazwyczaj nosi ubrania.. - Dzień dobry.. Błękitną Planetę oraz wymyśloną Gwiazdę .nie tolerował, dlatego postanowił coś z tym zrobić.. Gdy nastaje lao, jest od 5 C do -15 C.. Nie jest planetą gazową.. Moja planeta jest w odległej galaktyce ma pomarańczowy kolor i Żyją na niej ufoludki są na niej wioski i ufoludki prowadzą normalne życie czasami padał deszcz tak jak u nas na ziemi.. D zebrałam swoją ekipę i oznajmiłam : - sprawa, którą się dzisiaj zajmiemy jest sprzed roku.. zaginęła mała dziewczynka, podobna do Samary Morgan z The Ring..

Po długiej i męczącej podróży Mały Książę trafił na kolejną planetę.

-Nie poznajesz?. Gdzieniegdzie były wykopane niewielkie dziury w ziemi.. Kiedy zebrałem się na odwagę, zapytałem: -Kim jesteś?. Po dłuższym rozmyślaniu zaczął wpatrywać się w szafę i uznał, że trzeba kupić nową, ponieważ stara jest zepsuta.Opisz wymyśloną przez siebie przygodę kubusia puchatka.. Wiele miliardów lat temu powstał wszechświat.. Waszym zadaniem jest opisać krótko swoją wymyśloną planetę, forma dowolna - opowiadanie, opis, poemat.. Gdzie leży Wasza planeta?. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Opisz swoją wymarzoną wycieczkę… Continue Reading Previous Oblicz jakie napięcie trzeba podłączyć do opornika o oporze R,aby płynął prąd o natężeniu I a) R=100Ω, I=0,15A b)4,7kΩ, I=110mA c)=2,2MΩ, I=17 uA d)r=330 kΩ, I=80uA z góry dzięki.. Podobnie rzecz się ma z Mamą .Macie okazję pokazać światu swoje niesamowite pomysły!. W zia jest ciepło, ok. 15 C - 24 C.. Długość pracy, najlepiej pół kartki A5Opisz jaką planetę chciałoby odwiedzić Twoje dziecko i dlaczego .. tym Ziemia staje się bardziej kolorowa.. nazwa wyspy , kiedy na niej przebywasz ) 2. dokładny opis ( ukształtowanie terenu , rośliny , zwierzęta , ludzie , wyposażenie wyspy ) 3. zakończenie - (co robisz na wyspie).. Żyła na niej tylko jedna istota ?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Żyją na niej misiaxy, czyli inaczej zwierzęta..

Staruszek podniósł głowę ze zdziwieniem, że ktoś odwiedził jego planetę.

planeta nazywa się Conix i trochę przypomina wulkan Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-12-20 16:52:24 To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać 1 ocena Najlepsza odp: 100% 0 0 Najlepsza odpowiedźOpisz wymyśloną planetę na którą zaprosisz "Małego Księcia" .. Mały Książę namówił piłkarza na wspólną grę pod warunkiem że jeżeli sportowiec wygra on zaprosi go na swoją planete B612 gdzie jest więcej miejsca do gry.. Wszystkie swoje kolory odzyskuje, gdy do Antka dołącza jego rodzina.. Bardzo zdziwił ten widok Małego Księcia, lecz był już bardzo.. poleca 81 %.Opiszcie jakąś wymyśloną planetę.. Mały Książę - powiedział tamten.. Na początek: chcesz być dobry czy zły?heja to mój pierwszy quiz stwórzcie swoją wymarzoną planetę zobaczymy jaka będzie.. Dlatego Tata Potwora nie jest specjalnie zaskoczony, gdy znajduje dziwne napisy na tablicy, albo przyklejone do lustra.. Inne miejsca ogrodzone były sznurkiem.. Kim jesteś?. Szukaj.. Moja planeta jest w hippisowskim stylu, nie ma przemocy i nienawiści, panuje tu pokój.Opisz wymyśloną planetę i ludziki które na niej mieszkają proszę szybko daje naj.. Za każdą odpowiedź dam maksimum pkt.. Na niej nie wszystko jest tym czym się wydaje, a wiele rzeczy zmienia się co chwila..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt