Dlaczego śmieją się z radomia

Pobierz

ciekawostki.. Nasi reporterzy osobiście to sprawdzili.. I podpisuję się pod tym obiema rękoma.. Mówi się, że Radom to nie miasto, tylko stan umysłu.. Chciałem zapytać, czy to tak po złości, jak .Gdzie indziej jest jednak pies pogrzebany.. ), co wiązało się z napływem nowej ludności, a potem mocno dostało bezrobociem w latach 90.. Pod koniec 2012 roku nasz zakątek internetu zachwyciło inne nagranie, o "chytrej babie z Radomia".1 day ago1 day ago2 days agoZnacznie częściej śmiech pojawiał się po prostu na widok drugiego roześmianego człowieka.. Odpowiedzi szukał Robert Lynch z .Minister Wild usiłował przekonywać, że Radom odciąży Okęcie, a rozbudowa sieci drogowej i kolejowej może zapewnić dojazd na lotnisko w Radomiu w ciągu godziny.. Internauci są pod tym względem bywają bezlitośni .Radom głównie dlatego, że to miasto które się mocno rozrosło w okresie PRL (szczególnie lata 60-70.. Czy zasługują na tak fatalną opinię?. Wrzucone na YouTube nagranie było jednym z największych hitów polskiego internetu".. Co robią mieszkańcy?. Sęk w tym, że umysły wielu radomian napakowane są przekonaniem, że żyjemy w grajdole, na prowincji, z której trzeba spadać jak najszybciej, bo to przecież Radom, tu nic nie może się udać, miasto brzydkie jak noc, nieprzyjemne, a przy tym .2 days agoRozmowa z policjantem szła jej nieskładnie, internauci śmieją się z niej do dziś..

Wszyscy się z nich śmieją!

Jak przyjadą, to poczują rozczarowanie, bo to miasto jak każde inne - diagnozuje Daniel.Wszyscy się z nich śmieją!. Od lat to ponad 200-tysięczne miasto jest obiektem żartów internautów.. Używają sieci, żeby się obronić.. Na dodatek nie ma tam ani bazy edukacyjnej (wyższe uczelnie), ani kulturalnej.Większość ludzi, którzy w sieci śmieją się z Radomia, w życiu tu nie była.. Śmiech powoduje wyluzowanie, gdy się śmiejemy, wywołujemy reakcję łańcuchową, zarażamy innych pozytywnym.Apr 26, 2022Sep 25, 2020Today3 days agoJul 15, 2020- Nie wiem czy wypada to mówić, bo niektórzy śmieją się z takich programów, ale ja naprawdę akurat ten lubię.. Redakcja.. Dokładnie tak samo jest z polskimi miastami - z takich miast jak Łódź czy Radom śmieje się niemal cała Polska.. Kamil Zajęcki.. Kurcze czy wy naprawdę nie widzicie co się dzieje na rondzie Kozienickim i na Grzecznarowskiego kto pozwolił na budowę terminala z tej strony paranoja.i cholerna korupcja.Today 7 polskich miast, w których wstyd mieszkać.. Dzięki nim sami stajemy się uśmiechnięci, a w.TodayWiększość z nas zapewne uśmiechnęła się z tego dowcipu.. Każdy, kto śmieje się w internecie z Łodzi, zna ten filmik na pamięć.Jun 12, 2022Internauci śmieją się z tej sytuacji, a firma przeżywa kryzys wizerunkowy ..

Trzy powody, dla których Polacy śmieją się z Radomia.

Wśród wielu osób Radom ma bardzo.Memy ze zdjęciami zwykłych ludzi bawiły internet, a dla ich "bohaterów" były źródłem cierpień.. Jak żyje się w mieście, które na co dzień jest .Zobacz galerię 20 zdjęć.. Radom, Warszawa, Sosnowiec.. A tym bardziej lubię go oglądać, gdy .5 days agoWarszawa chcę się pozbyć częściowo korków a Radom łyknął przynętę i teraz z nas się śmieją.. W Radomiu można znaleźć wiele rzeczy, które w humorystyczny można sposób skomentować, albo nawet wyśmiać.. Udostępnij; Tweetnij; Przypnij; Skomentuj; lifestyle najgorsze miasta w polsce wyśmiewane miasta reputacja miasta.Z radomskimi dziennikarzami śmiejemy się ostatnio, że słowa o tym, że na Okęciu zabraknie miejsca dla 9-15 mln pasażerów, że inwestycja w Radom będzie tańsza i szybsza niż w Modlin, prezes PPL.W swojej zabawnej wersji zatytułowanej "Radomian Rhapsody" członkowie śmieją się z Radomia.. Ale zapewne niewielu z nas zadaje sobie pytanie, dlaczego ten dowcip jest właściwie śmieszny.. Kiedy oglądam, to zawsze się śmieję - mówi Paula, mieszkanka Radomska..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt