Wojewódzki konkurs języka angielskiego szczecin

Pobierz

Czas na działanie.Wojewódzki konkurs literacki z języka angielskiego ZESPÓŁ SZKÓŁ Nr 6 w SZCZECINIE ("Gastronomik") .. do nauczycieli języka angielskiego w ZS Nr 6 w Szczecinie na adres e-mail: .. Gratulujemy!. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Szczecinie, ul.I Wojewódzki Konkurs Międzyprzedmiotowy.. Julia Patynek z klasy 2IB i Sonja Himmel z klasy 3IB zostały laureatkami 3. miejsca oraz Anna Olichwer z klasy 3 IB została laureatką 5. miejsca.. Konkursy przedmiotowe.. 3.Jesteś tutaj: Strona główna > Konkursy> Konkurs kuratoryjny - J. Angielski - Szkoła podstawowa Konkurs kuratoryjny - J. Angielski - Szkoła podstawowa Wgląd do prac z WKP z Języka Angielskiego będzie możliwy w dniu 23 marca 2022 r. w godz. 17:00-18:00 tylko po wcześniejszym umówieniu pod nr telefonu 601 886 412 w siedzibie .Mar 29, 2022Organizatorem konkursu języka angielskiego dla uczniów klas 8 jest IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie.. Heleny Radlińskiej oraz Oddziały Zamiejscowe w Gryficach i Świnoujściu w godzinach 9.00-16.00.. Finał - 30.03.2017 o godz. Maciej Pijanowski z klasy 3f (II miejsce), Sonija Himmel z klasy 2IB (IV miejsce), natomiast Julia Patynek z klasy pre-IB oraz Anna Olichwer z klasy 2IB zostały wyróżnionymi finalistkami.. Nadzór pedagogiczny.. Jesteś tutaj: Strona główna » Kuratorium » Konkursy Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty..

Prawdziwe wyzwanie dla fanów języka angielskiego i dobra zabawa.

II etap konkursu odbędzie się 16.03.2017 o godz. 13.00 w ZSO Nr 2 w Szczecinie ul.M.Kopernika 16a.. Wyniki konkursu z języka angielskiego; Wyniki konkursu z języka niemieckiego; Zachodniopomorskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. Metryka 1 2 3 4 5 6Mar 30, 2022W roku szkolnym 2019/2020 w województwie zachodniopomorskim odbędą się następujące konkursy: XXV Wojewódzki Konkurs na Referat z Astronomii i Astronautyk XXI Konkurs Biologiczny LII Konkurs Chemiczny XIII Konkurs Dziennikarski "Bliżej niż myślisz" XVI Konkurs Wiedzy Ekonomicznej LXII Międzyszkolny Turniej FizycznyArchiwalna wersja strony Kuratorium Oświaty w Szczecinie.. Konkurs skierowany był do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz szkół gimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego.May 7, 2022 Konkurs przeprowadzony będzie w formie pisemnej w dniu 23.03.2019, godz.14.00.Konkursy X WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z radością informujemy, że w X Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego uczennice.. Andruch Hanna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego Szczecin 3.May 27, 2022III KONKURS MIĘDZYPRZEDMIOTOWY W JĘZYKU ANGIELSKIM.. Zamieszczenie wyników końcowych jest ostateczne i nie przysługuje od nich tryb odwoławczy oraz wgląd do pracy.Dec 15, 2021Końcowe wyniki etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2020/2021 - Kuratorium Oświaty w Szczecinie Kuratorium Aktualności Komunikaty Kierownictwo Wykaz telefonów Kontakt Kontakt dla mediów Konferencje ZKO Wyjaśnienia dla mediówInformujemy, że etap wojewódzki Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów zostanie przeprowadzony w następujących placówkach szkolnych (dotyczy wyłącznie uczestników z okręgu Szczecin): Etap wojewódzki Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów z okręgu Koszalin odbędzie się w II Liceum Ogólnokształcącym w Koszalinie..

Połączmy znajomość języka angielskiego z wiedzą o otaczającym nas świecie.

91 .Konkurs języka angielskiego i niemieckiego PARADE przeprowadzony zostanie w siedzibie szkoły przy ul. E. Plater 20 w Szczecinie w dniu 28.04.2017 roku (piątek) w godzinach od 12.30 do 13.30.. Konkursy przedmiotowe - archiwum.. "PARADE" IV WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO "ŚWIĘTA OBSZARU KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH" IV WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO " ŚWIĘTA OBSZARU KRAJÓW NIEMIECKOJĘZYCZNYCH" DLA UCZNIÓW KLAS 6 i 7SP Konkurs zostanie przeprowadzony w siedzibie szkoły przy ul. E. Plater 20 w Szczecinie w dniu 25.04.2018 roku (środa) w godzinach od 13.00 do 14.30.May 16, 20221 Etap wojewódzki Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych Zespół Szkół nr 3 w Szczecinie Lp.. Do konkursu PARADE każda szkoła może zgłosić 2 uczniów łącznie do obu konkursów, w dowolnej kombinacji ( angielski-angielski, angielski .I Edycja Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego z elementami języka angielskiego "Geo Explorer" III Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie zaprasza do udziału w I Edycji Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego z elementami języka angielskiego "Geo Explorer", który odbędzie się 24 stycznia 2020 r.Wojewódzki konkurs języka angielskiego i niemieckiego PARADE .. SP 12 SZCZECIN 2015.. Apr 12, 2022Mar 18, 2022W załączeniu wyniki końcowe oraz klucz odpowiedzi do testu etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2021/2022..

konkursu zostanie przeprowadzony w następujących placówkach: 1.

Konkursy tematyczne Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.. Nazwisko ucznia Imię / imiona ucznia Nazwa szkoły Miejscowość 1.. WYCIECZKA MATURZYSTÓW DO LONDYNU; Warsztaty językowe; ACADEMIC EXPERIENCE TRIP; Studia w AngliiKonkursy IX Wojewódzki Konkurs Języków Obcych - Język Angielski IX Wojewódzki Konkurs Języków Obcych - Język Angielski.. XIII Wojewódzki Konkurs Języków Obcych (korekta wyników) .. Konkurs języka angielskiego i niemieckiego PARADE ma charakter jednorazowy (bez eliminacji wstępnych) i przeprowadzony zostanie w siedzibie szkoły przy ul. F. Szarego 12 w Szczecinie (Podjuchy) w dniu 22.05.2015 roku (piątek) w godzinach od 12:45 do .Uprzejmie informujemy, że w związku z dużą ilością osób zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów z terenu miasta Szczecin etap wojewódzki ww.. Albæk Markus Szczecin International School Szczecin 2.. Mieszka I w Szczecinie - XI Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Konkursy XI Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Z radością informujemy, iż Julia Patynek kl. 3IB zdobyła tytuł laureata XI Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego zajmując I miejsce.. albo osobiście lub pocztą na adres: Zespół Szkół Nr 6 ul. Sowińskiego 3Egzaminy językowe w XIV LO; Dni kultury; Konkurs Międzyprzedmiotowy..

Edycja 1; Edycja 2; Finał konkursu; Edycja 3; Studia w Wielkiej Brytanii.

13.00..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt