Opis biura po niemiecku

Pobierz

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Po prawej stronie znajduje się łozko.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Przykładowe zdania: Było nie kraść wyposażenia biura.Polish German Przykłady kontekstowe "biura" w niemiecko.. Łóżko stoi obok biurka.Zobacz, co do cv po niemiecku (Lebenslauf) może wpisać: Manager ds. obsługi klienta/Manager im Kundenservice: "Wprowadziłem nowy system ocen konsultantów przez klientów.. Na każdej szafie stoją doniczki z kwiatami.. Na suficie wisi ładna lampa.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "POZA GODZINAMI PRACY BIURA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Baza 65 słówek i wyrażeń z kategorii `Wyposażenie biura`.. Naprzeciw drzwi stoi moje biurko.. Po lewej stronie biurka stoi monitor, a po prawej stoi moja lampka.Na przeciwko biurka stoi szafa, obok regal na ksiazki.. Po prawej stronie stoją szafa, na niej telewizor, obok biórko.. Nad biurkiem jest półka na książki.. Zdania o pokoju w języku niemieckim.. Przetestuj się w naszych ćwiczeniach online.Opis pokoju po niemiecku - help .. Na podlodze lezy duzy, niebieski dywan.. Wszystkie ściany są pomalowane na niebiesko.. Ma kolor brzoskwiniowy.. Tam są dwa okna, z których widzę cudowne widoki naszego miasta.Opis pokoju po niemiecku Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie..

Oprócz: Opis biura po niemiecku.

Mam duże łóżko.. Question from @Marcinbardkowi - Szkoła podstawowa - Język niemiecki.. Każdy zwrot zawiera wymowę w formie audio.. Nocna lampka przyczepiona jest do półki nad łóżkiem.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "BIURA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Biuro po niemiecku i jaki to rodzaj.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Mein zimmer liegt im ersten stock.W słowniku polsko - niemiecki Glosbe "wyposażenie biura" tłumaczy się na: Büromaterial.. Sprawdź przykładowe zdania, wymowę, gramatyka i słownik obrazkowy.Dywan jest niebieskiego koloru.. Na scianach wisza moje 4 kolumny.. Bardzo proszę o propozycje ;-).Opis pokoju po Niemiecku - Sciaga.pl.. Po prawej, obok biurka stoi szafa na ubrania.. Jak będzie brzmiał opis takiej pieczęci po niemiecku?. Der Junge umarmt das Mädchen.Tłumaczenie: Mój pokój jest mały, ale ładny.. Na lewo na ścianie wisi obraz.. Koło łóżka po prawej stronie jest mała półka, na której jest lampka.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: rola soni w przemianie wewnętrznej rodiona raskolnikowa klucz maturalnyWyposażenie biura po niemiecku.. Obok biurka stoją dwie szafy..

Oprócz: Opis biura rachunkowego po niemiecku.

Na przeciw drzwi znajduje się okno z balkonem.. Karty aktu notarialnego zespojone są sznurkiem, który przyklejony jest suchą okrągłą pieczęcią notariusza odbitą na rozecie.. Przy oknie stoi moje biurko.. Na podłodze leży dywan.. Na monitorze leży miś.Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zwroty w języku niemieckim przydatne podczas pracy w magazynie.. Biurko stoi na prawo w kącie.. opis pokoju w jezyku niemieckimopis pokoju na niemiecki.. Do każdego słowa nagranie, zdjęcie i tłumaczenie.. Potrzebuje przetłumaczyć to na niemiecki : Mój pokój jest średniego rozmiaru.. Na podłodze jest wykładzina/dywan.Po lewej stronie jest biurko z komputerem, po prawej łóżko i zwykłe biórko.. Zapraszamy do aktywnego tworzenia portalu - wpisujcie w komentarzach zwroty, które powinny się Waszym zdaniem znaleźć w tym zestawieniu, a przygotujemy drugi odcinek z tej serii.Mam nadzieję, że dzięki tej stronie nauczysz się jak mówić na meble po niemiecku!. Wyposażenie biura po niemiecku 0 19 fiszek ultimate.pl.de.. Podobne wypracowania.. napisz opis swojego pokoju po niemiecku używając in-w/do an-na/przy auf-na .Tłumaczenie słowa 'praca w biurze' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Musisz przetłumaczyć "POZA GODZINAMI PRACY BIURA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

menu.Opis obrazka po niemiecku - wzór nr 1.

Pewno dnia odwiedził go naczelnik, właściwie zaprosił go do swojego biura.. Wydrukuj albo pobierz na telefon swoje lekcje .1 firma dla zapytania biura_rachunkowe_po_niemiecku Sprawdź listę najlepszych firm dla Twojego zapytania w lokalizacji: woj. pomorskie Zdobądź dane kontaktowe i poznaj opinie w serwisie Panorama Firm Po prawej stronie znajdują się także drewniane meble.Opis pokoju po niemiecku.Żeby było jasne za korzystanie z tłumacza, odpowiedź zgłaszam jako błędną!Mój pokój jest duży, jasny i przytulny.Biurko stoi przy ścianie.Na biurku stoi komputer.Przy biurku stoi fotel obrotowy.Obok biurka stoi komoda.Na komodzie stoi telewizor.Między komodą, a biurkiem stoi regał na książki.Łóżko stoi przy okniePrzed łóżkiem stoi stół.Na stole .Opis pokoju po niemiecku Daj nam i sobie tę szansę i zacznij od zestawu Pokoje w domu w języku niemieckim!. Das Zimmer ist sehr hell und gemütlich./ Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opis biura po niemiecku.. Po lewej stronie znajdują się meble.Musisz przetłumaczyć "BIURA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Na wprost pokoju jest okno.. Jestem sekretarka i mój pokój jest duży i przestronny.. Biuro po niemiecku i jaki to rodzaj .Na lewo od wejscia stoi moje lozko.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: tango analizujac podany fragmentChodzi o opis pieczęci w tłumaczeniu pisemnym z polskiego na niemiecki..

Drzwi do mojego biura są szklane.

Fiszkoteka stworzyła dla Ciebie lekcję Pokoje w domu w języku niemieckim w formie listy fiszek.. open_in_new Link do źródła.Najpopularniejsze tłumaczenia "pracownik biura" po niemiecku: Büroangestellter.. Okno jest na lewej ścianie pokoju.. Na biurku stoi mój komputer.. Mój pokuj jest duży i jasny.. Dzięki temu zadowolenie klientów z obsługi wzrosło z 89 do 96%".. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Obok biórka stoi biórko na którym stoi komputer.. Marcinbardkowi @Marcinbardkowi.. Obok szafy stoi regał z moimi książkami.. Nie zapomnij przetestować swojej wiedzy czytając przykłady..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt