Napisz list do koleżanki z walii

Pobierz

83% List w którym zachęcisz do przeczytania "Trenów" 75% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym.. Jak wiesz lato zbliża się wielkimi krokami i już teraz należy zacząć myśleć o wakacyjnych przygodadch.Kochana mamo!. W emailu do kolegi / koleżanki z Anglii napisz:W treści listu opisz dokładnie dwa z prezentowanych obiektów.. !List do koleżanki lub kolegi na temat wakacji (akapit) Na początku mojego listu chciałbym pozdrowić Ciebie opraz całą Twoją rodzinę.. Pewnego pochmurnego dnia kiedy wiadomo było, że wyjście na dwór jest niemożliwe postanowiłam pójść na strych i trochę posprzątać.Niedawno wziąłeś udział w kursie gotowania.. Lektury, które warto przeczytać.. Książka ucznia str. 71 zadanie .Napisz e-mail do przyjaciółki opisujący twój wczorajszy dzień.Po angielskua 2011-02-05 11:01:54; napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. Zwrot rozpoczynający e mail - krótki, nieoficjalny zwrot do adresata.. Zatrzymałyśmy się we Frankfurcie przez dwa dni.. *podaj, gdzie spędziłeś wakacje i poinformuj, jakimi wrażeniami chcesz się podzielić * wskaż, co cię rozczarowało w czasie pobytu i wyjaśnij dlaczego *wspomnij miejsce, do którego trafiłeś i opisz je krótko * napisz, jakie wrażenie zrobiło …Jan 16, 2021zdredaguj list do koleżanki z walii, z którą chcesz podzielić się swoimi wrażeniami z pobytu na wakacjach..

Limit 150 słów.Napisz list do koleżanki z Moskwy (po rosyjsku).

Jak wiesz lato zbliża się wielkimi krokami i już teraz należy zacząć myśleć o wakacyjnych przygodadch.Droga Koleżanko!. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03; Napisz e-mail do kolegi / koleżanki .zdredaguj list do koleżanki z walii, z którą chcesz podzielić się swoimi wrażeniami z pobytu na wakacjach.. Nie umiem wyrazić radości jaką sprawiłaś mi pisząc do mnie tych kilka słów.. *podaj, gdzie spędziłeś wakacje i poinformuj, jakimi wrażeniami chcesz się podzielić * wskaż, co cię rozczarowało w czasie pobytu i wyjaśnij dlaczego *wspomnij miejsce, do którego trafiłeś i opisz je krótko * napisz, jakie wrażenie zrobiło …Elementy składające się na e mail do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Facet od anglika tak se wymyślił.. Lekcja 3 (7.05)- Revision.. Piszę ten list ponieważ chciałabym się z tobą podzielić pewna historią z moich ferii zimowych.. Czytałam Twój list kilka razy i za każdym razem miałam przed oczami wspólnie spędzone chwile.81% Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz miejsce w Twoim kraju szczególnie warte polecenia turystom z zagranicy.. 2010-12-10 15:44:43; Wyobraź sobie, że jesteś na obozie harcerskim.. W liście do koleżanki z Walii: Napisz w jakim kursie wziąłeś udział oraz gdzie i kiedy się odbył Opisz czego się nauczyłeś Zaproś koleżanke na obiad i napisz co planujesz ugotować Wypowiedź w języku angielskim!.

(Matura, Longman 55/8) 85% List otwarty do kolegi/koleżanki.

Poszłyśmy do kilku muzeów, ale szybko zdecydowałyśmy, że nie chcemy podróżować po Europie chodząc z jednego muzeum do drugiego.. Nie uwierzysz ile mam Ci do opowiedzenia i ile ciekawych wydarzeń miało miejsce podczas Twojej nieobecności.. Naprawdę było cudownie, mam nadzieję, że niedługo wybierzemy się tam razem.. W pierwszych słowach mojego listu bardzo serdecznie dziękuję Ci, że odezwałaś się do mnie po tak długim czasie.. Pierwszym miejscem, które odwiedziłyśmy był Frankfurt w Niemczech.. *podaj, gdzie spędziłeś wakacje i poinformuj, jakimi wrażeniami chcesz się podzielić * wskaż, co cię rozczarowało w czasie pobytu i wyjaśnij dlaczego *wspomnij miejsce, do którego trafiłeś i opisz je krótko * napisz, jakie wrażenie zrobiło …W e-mailu do kolegi lub koleżanki: - napisz, w jakich okolicznościach spotkaliście / spotkałyście się z ciotką, - opisz, co ci się w niej n 2011-09-24 21:43:46; Napisz list do kolegi z anglii 2013-03-23 17:01:19; Napisz maila do kolegi o wycieczce szkolnej ps.po angielsku 2017-09-14 15:17:13; Napisz list do kolegi z Anglii ( Po polsku .zdredaguj list do koleżanki z walii, z którą chcesz podzielić się swoimi wrażeniami z pobytu na wakacjach..

Hej bardzo bym was prosiła abyście napisali e mail do koleżanki Marty temat dowolny z tłumaczeniem.

Opowiem Ci o mojej niesamowitej podróży.. 1 Jan Brzechwa "Akademia pana Kleksa.. *podaj, gdzie spędziłeś wakacje i poinformuj, jakimi wrażeniami chcesz się podzielić * wskaż, co cię rozczarowało w czasie pobytu i wyjaśnij dlaczego *wspomnij miejsce, do którego trafiłeś i opisz je krótko * napisz, jakie wrażenie zrobiło …Napisz e-mail do kolegi /koleżanki z Anglii 2016-10-04 22:21:22; Napisz e-mail do kolegi / koleżanki .. (akapit) Piszę do Ciebie ten list, aby opowiedzieć Ci o moich tegorocznych wakacyjnych planach.. (akapit) Piszę do Ciebie ten list, aby opowiedzieć Ci o moich tegorocznych wakacyjnych planach.. *podaj, gdzie spędziłeś wakacje i poinformuj, jakimi wrażeniami chcesz się podzielić * wskaż, co Cię rozczarowało w czasie pobytu i wyjaśnij dlaczego *wspomnij miejsce, do którego trafiłeś i opisz je krótko * napisz .List do koleżanki Warszawa, 30 października 2011r Witaj Asiu!. Bardzo się za Tobą stęskniłem i postanowiłem napisać do Ciebie ten list.. ( ANGIELSKI ) 2012-03-02 17:08:39; Napisz po hiszpańsku e mail do kolegi o ulubionym sporcie 2016-09-12 18:26:29; Napisz e-mail do kolegi po Angielsku 2017-09-28 19:43:06; Napisz E-Mail do anglojęzycznego kolegi.Pomocy :3 2014-10-02 19:12:48Napisz list do swojego kolegi / swojej koleżanki, w którym: opiszesz swoje wrażenia związane z przeprowadzką, opiszesz swoje nowe mieszkanie i okolicę, zaprosisz kolegę, koleżankę w odwiedziny..

Zdredaguj list do koleżanki z Walii, z którą chcesz podzielić się swoimi wrażeniami z pobytu na wakacjach.

Prosze o pomoc!. Książka ucznia str. 68- przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania z zadania 1.. Z góry dziękuje ;D!Napisz list do kolegi z Anglii, w którym: podasz powód swojej decyzji o udziale w kursie; opiszesz wygląd sali lekcyjnej i wyrazisz swoją opinią na temat zajęć; zrelacjonujesz wydarzenie, które miało miejsce w trakcie jednej z lekcji; przedstawisz problem związany z udziałem w kursie i poprosisz o radę, jak go rozwiązać.zdredaguj list do koleżanki z walii, z którą chcesz podzielić się swoimi wrażeniami z pobytu na wakacjach.. Wstęp - pierwsze zdanie, zwykle przeprosiny za długi brak kontaktu lub pytanie o adresata.. *podaj, gdzie spędziłeś wakacje i poinformuj, jakimi wrażeniami chcesz się podzielić * wskaż, co Cię rozczarowało w czasie pobytu i wyjaśnij dlaczego *wspomnij miejsce, do którego trafiłeś i opisz je krótkoZdredaguj list do koleżanki z Walii, z którą chcesz podzielić się swoimi wrażeniami z pobytu na wakacjach.. I'm sorry I haven't written for so long but I was very busy.W sierpniu pojechałam na wycieczkę po Europie z moją najlepszą przyjaciółką, Alex.. Zadanie 3 Właśnie wprowadziłeś / wprowadziłaś się do nowego domu.. Jakiś czas temu wybraliśmy się z moimi rodzicami w góry.. Napisz do niego wiadomość, w której: * wyr … azisz współczucie *zapytasz go, jak się czuje * poradzisz mu , co powinien zrobić, żeby wyjść z choroby.. My gorąco zachęcamy do poświęcenia "Panu Tadeuszowi" choćby kilku godzin.Napisz e mail do koleżanki po angielsku.. W tym liście : 1 Poinformuj w jakiej miejscowości odpoczywałaś 2 Napisz jaka była pogoda 3 Napisz co robiłaś w wolnym czasie pobytu nad morzem 4 Poproś by napisała Ci w liście o swoim letnim wypoczynku (całość napisana ma być w czasie przeszłym czyli o minionych wakacjach)Język angielski napisz list do kolegi /koleżanki w którym opiszesz film.. 2012-02-27 22:30:48; Napisz list do koleżanki lub kolegi w którym opiszesz co zaobserwowałeś w czasie gdy wiał wiatr.. Napisz list do kolegi, w którym opiszesz swoje wrażenia 2012-04-01 16:04:45W liście do koleżanki/kolegi z Walii: - napisz, w jakim kursie wziąłeś/wzięłaś udział oraz gdzie i kiedy się on odbył .. List powinien zawierać od 50 do 120 słów.. Na wstępie mojego listu bardzo serdecznie Cię pozdrawiam..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt