Testy lektury dynastia miziołków

Pobierz

Rozwiąż quiz i sprawdź!. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Szukaj.. Sprawdź swoją wiedzę.przygotuj się dzięki temu testowi do sprawdzianu z lektury pt. Dynastia Miziołków - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraDowiedz się co pamiętasz z lektury "Dynastia Miziołków".. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Dynastia Miziołków, poziom trudnyZobacz quiz: "Dynastia Miziołków".. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. Dynastia Miziołków.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury "Dynastia Miziołków" Joanny Olech.. Miziołek i jego rodzina: Mamiszon, Papiszon i siostry!. Mamiszon zapisała się na kurs: a) gotowania b) medytacji c) wróżenia z kuli d) wróżenia z fusów 2.. Dynastia Miziołków ma formę: a. opowiadań b. powieści c. pamiętnika d. baśni 3.. Jakim typem ucznia jesteś?. Czas akcji: a. jest określony dniem i miesiącem b. to odległa przyszłość c. to XIX w.Lista pytań z lektury Dynastia Miziołków.. Klasa 4 Lektura Szkolna Szkoła ninocoma Polski.. Opowiadanie e.. Szukaj.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij..

Test z lektury "Dynastia Miziołków" J. Olech.

Pamiętnik f. Baśń 3.Jak nazywają się przyjaciele Miziołka?. Wiktoriaa_8 3 lata temu.. Czerwone krzesło" - test 3 "Panna z mokrą głową" - test 1 "Panna z mokrą głową" - test 2 "Pollyanna" - test 1 "Pollyanna" - test 2 "Tajemniczy ogród" - test 1DYNASTIA MIZIOŁKÓW" J. OLECH - test ze znajomości lektury 1.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 2012-07-13 21:01:37"Dynastia Miziołków" "Magiczne drzewo.. Skomentuj.. Skomentuj.. Jak dobrze znasz lekturę Dynastia Miziołków?. 1.sąsiadka u której w piwnicy zgubił się Napoleon z( 8 liter ) 2.babska.miejsce dociekań Fify ( 9 liter ) 3.Przywiozła papiszonowi madolinę z Paryża ( 4 litery ) 4.część ciała którą nadwyręża mały potwór ( 5 l ) 5.na przykład : skarżypyta,kopyta,łachmyta ( 3 l ) 6.ma kota (3 l ) 7.miał być zjedzony na święta ,ale nikt nie miał .Lektura Dynastia Miziołkow !. Dynastia Miziołków - Joanna Olech 7.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Dynastia MiziołkówTest z lektury "Dynastia Miziołków" (nowe wydanie) MagicProo 4 lata temu.. Ponury Bazyli to według Kaszydła: a) kolega Miziołka b) potwór, który starszy dzieci c) znajomy Papiszona d) potwór, który dokucza ojcom krzyczącym na swoje dzieci 3.Lektura Dynastia Miziołków-pytania.. OTWÓRZ (HTML5).. Motyw .Dynastia Miziołków - test wiedzy..

Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza.

Rodzina Miziołków nie jest ani bogata, ani wpływowa,ani dobrze , toteż nazwa "dynastia" jest żartem (czego jak czego, ale żartów w tej rodzinie nie brakuje).6.. Udostępnij Udostępnij wg Ninocom.. a. Mamiszon b. Piroman c. Miziołek 2 "Dynastia Miziołków" to?. Test zawiera 16 pytań.Powodzenia!. Opowiedz nam o swoim dniu, a my zgadniemy, ile .Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. Na początku przedstawia swych rodziców - Mamiszona, który wciąż zachowuje się jak nastolatka i Papiszona, którego pasją jest technika .Całą książkę można zakupić na virtualo.plaudiobook mp3: "Dynastia miziołków" Virtualo.pl 12 letni rudzielec i jego dwie nieznośne siostry, para rodziców, kumple z podwórka i ze szkoły kilka nauczycieli, dziadkowie, bardzo mądry szczur, krewni i znajomi - oto aktorzy tej "Dynastii".. Na podstawie Twoich wyborów w Animal Crossing zgadnę, jaka jest Twoja ulubiona estetyka!Dynastia Miziołków - Test po przeczytaniu lektury.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Dynastia Miziołków.. Quiz w Poczekalni.. Udostępnij.. Czerwone krzesło" - test 2 "Magiczne drzewo.. 1.Kto jest narratorem (opowiada)?.

...Joanna Olech, "Dynastia Miziołków" - test z lektury.

1.Autorem Dynastii Miziołków jest: a. Jan Brzechwa b. Joanna Olech c. Alfred Szklarski d. Joanna Kulmowa 2. g. Kaszydło i Mały Potwór h. Buba i Beata i. Fifa i Piroman 4 Jakiego przedmiotu uczyła Przydawka?. Zawiera nieodpowiednie treści?. OTWÓRZ (HTML5).. Test z lektury "W 80 dni dookoła świata" J. Verne'a.Dynastia Miziołków - streszczenie szczegółowe, Dziennik Miziołka Narratorem powieści jest Miziołek - jedenastoletni chłopak, który swe przezwisko otrzymał, gdy w dzieciństwie w wyliczance zamiast "fiołek" powiedział "miziołek".. Więcej.. Czerwone krzesło" - test 1 "Magiczne drzewo.. Odpowiedziecie ?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Wybrane baśnie polskie i europejskie, w tym: Kopciuszek - Charles Perrault, Bajka o rybaku i złotej rybce - Aleksander Puszkin 9. wiersze: Władysława Bełzy, Jana Brzechwy, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego,Dynastia Miziołków Audiobook MP3 - Joanna Olech (lektura szkolna).Kliknij TU: - aby zamówić i pobrać całość audiobooka.S.Dynastia Miziołków - streszczenie w pigułce, Narratorem powieści jest jedenastoletni chłopak Miziołek.Na początku przedstawia swych rodziców - Mamiszona i Papiszona, oraz dwie młodsze siostry: Kaszydło oraz Małego Potwora.W Prima Aprilis nikt nie śmiał się z żartów Miziołka.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Dynastia Miziołków, którą napisał Olech Joanna, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Testy z lektur szkolnych Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur..

Najbardziej kompletny test z lektury Dynastia Miziołków jaki znajdziesz w sieci.

Wybrane podania i legendy polskie, w tym: O Lechu, Piaście, Kraku i Wandzie 8.. Aleksandra_Szalik 4 lata temu.. Którym tomem "Jeżycjady" jest "Dziecko piątku"?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Gdzie wcześniej pojawiła się Aurelia Jedwabińska z powieści "Dziecko.Pamiętasz książkę ,,Dynastia Miziołków''?. Przekonaj się!. Polub.. Edytuj elementy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt