Opowiadanie o wybranej postaci mitologicznej

Pobierz

Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna …"Mit o Syzyfie" - opowiadanie odtwórcze.. ( 5 - …Napisz opowiadanie (może być z dialogiem), którego bohaterami będą postaci znane ci z mitologii.. Bogowie zapomnieli o nim, a on sam starał się być cicho i ostrożnie …Potrzebne są informacje o wybranej postaci mitologicznej, jakies długie teksty oraz linki mile widziane:) 2008-11-23 16:09:59 Napisz pocztówkę po angielsku.. Składały się z kilku elementów.. Nie za długi nie za krótki z 2 kartki z zeszytu!. Będzie Ci to potrzebne podczas pisania własnego opowiadania.. Przydatność 60% Wchodząc w rolę wybranej postaci mitologicznej, opowiedz o …Wchodząc w rolę wybranej postaci mitologicznej, opowiedz o jednym dniu z jej życia.. Ikar to syn Dedala, znanego i cenionego architekta, wynalazcy z Grecji.. Syzyf był nie tylko dobrym królem, lecz także ulubieńcem bogów, czego dowodziły zaproszenia do Zeusa na uczty olimpijskie.. poleca 74 % .. Król Koryntu poszedł, ale nie wrócił.. razem z ojcem, który zabił swojego ucznia Talosa, uciekli na …Napisz krótkie opowiadanie o przygodach wybranej postaci mitologicznej (greckiej).. Syzyf był królem Koryntu.. 2011-12-21 16:04:25 Charakterystyka PAPKINA ze Zemsty 2009-10-26 21:24:56 napisz kilka zdań o wybranej …Dawno, dawno temu za, górami, za rzekami , mieszkał maly, puchaty króliczek o imieniu Tifcio..

Napisz opowiadanie o wybranej przez Ciebie postaci mitologicznej.

Zadanie, choć …Opowiadanie o przygodach wybranej postaci mitologicznej (polecenie 13 z testu) prześlij na e-mail: , do 30 kwietnia.. Filmy.. Jego pałac u szczytu skalistej góry zwanej Akrokoryntem był otoczony czarno-zielonym kręgiem starodrzewu.. Przyjazn!. Proszę dam naj.. Pamiętaj o: trójdzielnej …- wymienia postacie wystepujáce w tekscie "Gilbert w szkole" i wskazuje wsród nich bohaterów pierwszoplanowych i drugoplanowych - opis uczuc bohaterki tekstu - … Wykonaj ćw.. Klasa V A na lekcję języka polskiego przygotowała foldery o wybranej postaci mitologicznej.Klasa V B na lekcję języka polskiego przygotowała foldery o wybranej postaci mitologicznej.. Niewinna podmiana.. Krótko.. Obojętne o jakim Bogu.Proszę pomozcie.Przydatność 60% Wchodząc w rolę wybranej postaci mitologicznej, opowiedz o jednym dniu z jej życia.. Miał mały, drewniany domek na wsi , w …Napisz krótkie opowiadanie o przygodach wybranej postaci mitologicznej.. Question from @Barko6p071dd - Szkoła podstawowa - Polskiprzykładowe opowiadanie, analizując dokładnie elementy budowy tego opowiadania.. Treść.. 2021-01-20 10:34:51napisz opowiadanie jednej przygody tomka sawyera …Przydatność 60% Wchodząc w rolę wybranej postaci mitologicznej, opowiedz o jednym dniu z jej życia.. To miał być dzień jak każdy.. Nawet Olimpijczycy pijący na co dzień ambrozję i …Proszę o opowiadanie mitu "O Atenie" na godzinę 20.30..

To opowiadanie musi być długie ale nie aż tak.

dariabardzo123 dariabardzo123 13.05.2019Napisz opowiadanie o przygodach wybranej postaci mitologicznej .. To miał być dzień jak każdy.. To miał być dzień jak każdy.. Question from @Kwiatek125 - Szkoła podstawowa - PolskiNapisz opowiadanie o wybranej przygodzie Odyseusza.. Jeśli ktoś dał by radę jakieś krótkie Proszę o pomoc .. Proszę o pomoc w zadaniu 10 wiem ze w 1 …Zadanie: napisz opowiadanie o przygodach wybranej postaci mitologicznej .. Proszę czekać.. Atena była córką Zeusa i prawdopodobnie Metydy …Napisz opowiadanie odtwórcze o przygodach wybranej postaci mitologicznej, np. O Demeter lub Prometeuszu lub innym bogu czy bogini.Jednak Ikar, zachwycony …Opowiadanie o losach Ikara.. Na zakończenie przygody z mitami, piątoklasiści przygotowali foldery o wybranej postaci mitologicznej.. Przerażający i ponury Hades …Napisz opowiadanie o przygodach wybranej postaci mitologicznej.. 13, s. 242 …Napisz krótkie opowiadanie, którego bohaterami będą postacie z wybranej bajki Ignacego Krasickiego.. Napisz list do znanej Ci lub fikcyjnej osoby przebywającej na …napisz opowiadanie o przygodach wybranej postaci mitologicznej napisz opowiadanie o przygodach wybranej postaci mitologicznej 0rozwiązań: autor: …Folder o postaci mitologicznej.. Lubił składać …Wymysl krótkie opowiadanie o przygodach wybranej postaci mitologicznej Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie..

Author: Sony Created …Temat: Piszemy opowiadanie o wybranej postaci mitologicznej.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt